Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 8
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Financování

Financování

Úvodem

Společnost Reality REAL KARTEL,s.r.o.nabízí komplexní služby v oblasti realit včetně profinancování koupě nemovitostí. Prostřednictvím portfolia bankovních produktů, které nabízí současný trh v této oblasti, zajišťujeme našim klientům profesionální servis, a to nejenom s cílem zajistit schůdnou cestu k úhradě kupní ceny, ale i výběrem správných produktů zajistit klientům co nejzajímavější podmínky u hypotéčních bank nebo stavebních spořitelen. Jelikož pro mnohé tento závazek představuje značnou dobu produktivního života, není nezajímavé zajistit maximálně úsporné podmínky úvěrů. Proto podle typu klienta, typu a paramertů záměru využíváme financování prostřednicvím hypotéčních úvěrů, úvěrů za stavebního spoření nebo nejrůznějších kombinací těchto možností.

Hypotéční úvěry a jejich využití

Úvodem tohoto tématu je nutno zdůraznit, že hypotéčními úvěry lze financovat investice do nemovitostí, což znamená nejenom účel bydlení. V oblasti hypotéčního úvěrování využíváme produkty všech dostupných bankovních domů na našem trhu. Nejčastěji se jedná o Českou spořitelnu a.s., Komerční banku a.s., Hypotéční banku a.s. a Raiffeisen banku a.s.. Vše se odvíjí od momentální nabídky té které banky konkrétnímu klientovi a danému záměru profinancování. od bonity klientů, tržní ceny nemovitosti vzhledem k částce, kterou chce klient financovat úvěrem, požadované fixace úrokové sazby a existují ještě další, osobní kritéria klientů, které mnohdy usměrní výběr financující banky.

Stavební spoření a úvěry

Stavební spoření a úvěry poskytované stavebními spořitelnami je kapitola sama pro sebe. V této oblasti existuje ještě více rozlišovacích a rozhodujících kritériíí, které výběr ovlivňují. Vzhledem k zvyšování úrokových sazeb na finančním trhu nabízejí velice zajímavé podmínky úvěrování. Hlavne pokud se jedná o menší záměry, financování do zhruba 80% tržní ceny nemovitosti nebo bez zástavy nemovitostí z více smluv o stavebním spoření. Nutno však podoknout, že je jimi možno financovat pouze bytové potřeby žadatelů nebo osob blízkých.

Závěrem

Z uvedeného vyplývá, že oblast financování pořízení nemovitostí je minimálně stejně důležitá, jako samotný výběr nemovitosti. Správným výběrem produktu nebo jejich kombinací lze dosáhnout nemalých úspor v rodinném rozpočtu. Proto ani my nenecháváme tuto oblast na okraji zájmu a každému klientovi věnujeme maximální pozornost i při výběru správného financování.

Ing. Jan Koriťák
jednatel společnosti